Ballina Etiketimet Arestimet

Etiketim: arestimet

Kumanova në këmbë, fillojnë arrestimet e atyre që protestuan kundër Ahmetit

Policia e Kumanovës sot ka marrë në pyetje një të ri nga ky qytet, i cili ka marrë pjesë në bllokadën që ja përgatitën...

Ja përse njësitet speciale hynë në Hasanbeg e Haraçinë, 4 të...

Aksioni i policisë në disa pjesë shqiptare, Hasanbeg dhe Haraçinë të Shkupit ka të bëjë për terrorizëm, përkatësisht për përfshirje në ISIS, kanë njoftuar...

Lajmet e fundit