Ballina Etiketimet Arianit xhaferi

Etiketim: arianit xhaferi

Ndiqeni përballjen e fortë për ‘Jugohromin’ mes ministrit Ameti dhe aktivistit...

Studio e emisionit ’10 minuta’ në Televizionin 21 ka qenë arena e përballjes në mes udhëheqësit të ‘Eco Guerilla’, Arianit Xhaferi dhe ministrit të...

BDI dhe mediat e saj dështojnë në përlyerjen e “Eco Guerilla”,...

Ditëve të fundit nëpër media është hapur debat rreth funksionimit të organizatës ekologjike ”Eco Guerilla” nga e cila u distancuan disa nga nismëtarët dhe...

Arianit Xhaferi: Eco Guerilla nuk është mbyllur sepse akoma nuk është...

ANTPRESS- Pas publikimit të lajmit për gjoja mbylljen e Eco Guerillas në disa portale ,informacioni u perhap me shpejtesi A mund të na spjegoni Çfarë...