Ballina Etiketimet Arsye

Etiketim: arsye

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin...

Ministrja e Drejtësisë në Serbi, Nela Kuburoviq ka thënë se Serbia tri ditë më parë ka dorëzuar në gjykatën e Colmarit të gjitha dokumentacionet...

Në Rusi lejohet që ta rrahësh gruan, për këtë arsye!

Në Rusi mund të rrahësh gruan apo fëmijët dhe nuk përfundon në burg. Çështja mbyllet thjesht me një gjobë. Situata ndryshon nëse dëmtimet ndaj bashkëshortes...

3 arsyet pse është e rëndësishme të dini grupin tuaj të...

Grupi i gjakut është i lidhur ngushtë me tretjen e ushqimit, me kapacitetin për të reaguar ndaj stresit, me gjendjen mendore, me efikasitetin e...

Pse mungoi Ali Ahmeti në Tiranë? Artan Grubi e tregon arsyen

Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, Artan Grubi ka konfirmuar për gazetën KOHA se takimi është dashur të mbahet të martën pasdite, mirëpo për...

75 arsye për të udhëtuar në Shqipëri. Menjëherë!

Për një kohë të gjatë, Shqipëria ka qenë injoruar si destinacion turistik. E kuptoj. Vendit i është dashur të ringrihet. Për vite me radhë,...

Lajmet e fundit