Ballina Etiketimet Artan grubi

Etiketim: artan grubi

Ja se si aktivistët e BDI-së nuk e përfillin Artan Grubin...

Artan Grubi fillon të bërtasë UÇK, UÇK pasi të pranishmit nuk e përfillin dhe e presin me heshtje! Gjatë konventës promovuese që partia shqiptare në...

Ja kush do të kandidojë në njesinë e parë zgjedhore

Këshilli i përgjithshëm i Bashkimit Demokratik për Integrim miratoi unanimisht propozimin e Kryesisë për listën e kandidatëve për deputetë. U vendos që në njësinë numër...

Ahmeti preferon Grubin për bartës liste, baza nuk e don

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti është duke e përgatitur shefin e kabinetit të tij, Artan Grubi, për bartës të listës se kandifatëve të BDI-së...

A vlejnë ligjet pë Artan Grubin, krahun e djathtë të Ali...

E mbani mend kohën kur Komisioni Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit i kërkonte ish deputetit, Izet Zeqiri, të largohet nga Universiteti ose nga Kuvendi,...

LR-PDSH reagon ndaj deklaratës së Artan Grubit

Në një reagim për Telegrafi Maqedoni, LR-PDSH-ja ka reaguar për deklaratën e Artan Grubit. ‘Mosnjohja e termit “synim” ka sjellur në dilemën hamletiane të Grubit,...