Ballina Etiketimet Artan grubi

Etiketim: artan grubi

BDI shpall konkurs për kryetar të degëve: #THUMB mëson kushtet për...

Komisioni Zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim në mbledhjen e mbajtur më 19 Maj të vitit 2022 në Tetovë, shpalli thirrje publike për zgjedhje...

Grubi dëshmon për dhunën në Kuvend, fyen gazetarët

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi, sot ishte në Prokurorinë Themelore. Ai në prokuroi u paraqit në cilësinë e deputetit të rrahur nga protestuesit e...

KOMENT/ Sa i drejtë është vendimi i “Lëvizjes BESA” kundër Talat...

Seanca konstituive e Kuvendit të Maqedonisë akoma nuk ka dhënë ndonjë rezultat, ndërkohë partitë politike shprehin qëndrimet e tyre mbi zgjedhjen e kreut të...

Grubi thotë se nuk është as me VMRO-në e as më...

Deputeti Artan Grubi sonte në formë të shkruar deklaroi se nuk ka qenë dhe asnjëherë nuk do të jetë as për VMRO-DPMNE dhe as...

Artan Grubi dhe Ali Ahmeti i vardisen LSDM-së, Muhamed Zeqiri nuk...

Sapo janë shpallur rezultatet zgjedhore prej KSHZ-së, Artan Grubi ka filluar t’i vardiset LSDM-së. Duke u munduar të hapë një derë edhe te kjo...

Pse mungoi Ali Ahmeti në Tiranë? Artan Grubi e tregon arsyen

Shefi i kabinetit të Ali Ahmetit, Artan Grubi ka konfirmuar për gazetën KOHA se takimi është dashur të mbahet të martën pasdite, mirëpo për...

Ambasada Ruse: Falë Artan Grubit kemi marrë vesh për ndikim të...

Ambasada e Federatës Ruse në Shkup ka reaguar ndaj deklaratave të fundit të Artan Grupit, kandidat i BDI-së për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të...

Sheqerinska: Artan Grubi i ka kuptuar gënjeshtrat për federalizimin

Bartësja e listës së deputetëve në njësinë zgjedhore numër 5, nga rradhët e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, ka mbajtur një konferencë, në të cilën ka...

Stupcat tallen me Grubin, shperthejne rrjetet sociale (VIDEO)

Kjo video po qarkullon ne rrjetet sociale ne facebook, ku eshte montuar pjese nga fjalimi i kandidatit te BDI, Artan Grubi me Stupcat. Kjo...

Grubi: BESA dhe Aleanca do ta marrin nga një deputet

Kandidati për deputetët nga rradhët e BDI-së, Artan Grubi deklaroi sonte në TvArt se partitë e reja, Aleanca për Shqiptarët dhe BESA do ta...

Lajmet e fundit