Grubi: BESA dhe Aleanca do ta marrin nga një deputet

Kandidati për deputetët nga rradhët e BDI-së, Artan Grubi deklaroi sonte në TvArt se partitë e reja, Aleanca për Shqiptarët dhe BESA do ta pengojnë arritjen e barazisë së shqiptarëve në Maqedoni.

Ai theksoi se këto parti me nga një apo dy deputetet nuk do të mund të bëjnë asgjë, e lëre më ndryshimin e kushtetutës së Maqedonisë. (INA)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu