Ballina Etiketimet Grubi

Etiketim: grubi

Grubit i intereson diçka për Trump-in

Artan Grubi Presidenti i ri Amerikan Trump ka sfiduar haptazi establishmentin mediatik në SHBA duke i denoncuar ato në vazhdimësi gjatë fushatës, por edhe pas...

Grubi: BESA dhe Aleanca do ta marrin nga një deputet

Kandidati për deputetët nga rradhët e BDI-së, Artan Grubi deklaroi sonte në TvArt se partitë e reja, Aleanca për Shqiptarët dhe BESA do ta...

Lajmet e fundit