Ballina Etiketimet Beas

Etiketim: beas

Grubi: BESA dhe Aleanca do ta marrin nga një deputet

Kandidati për deputetët nga rradhët e BDI-së, Artan Grubi deklaroi sonte në TvArt se partitë e reja, Aleanca për Shqiptarët dhe BESA do ta...

Lajmet e fundit