Ballina Etiketimet Artin

Etiketim: artin

Spahiu: Funksionarët e BDI-së më shumë vrapojnë sot pas posteve se...

Drejtori nga rradhët e BDI-së, Artin Spahiu ka rreaguar mbi ndodhitë e fundit për ndarjen e posteve ministrore dhe sekretariateve shtetërore në qeverinë e...

Lajmet e fundit