Spahiu: Funksionarët e BDI-së më shumë vrapojnë sot pas posteve se para zgjedhjeve për vota

Drejtori nga rradhët e BDI-së, Artin Spahiu ka rreaguar mbi ndodhitë e fundit për ndarjen e posteve ministrore dhe sekretariateve shtetërore në qeverinë e re të Zaevit, ku ai godet funksionarët e BDI-së, të cilët Sipas Spahiut më shumë vrapojnë pas posteve dhe funksioneve tash, se në kohën e zgjedhjeve pas votave, shkruan InfoShqip.

Nëse do të vraponim kaq shumë gjatë fushatës parazgjedhore për të mbledhur votat sa vrapojmë tani për të marrë funksione, sigurt BDI sot do t’i kishte 20 deputetë“, – u shpreh Spahiu në facebook-un e tij./Infoshqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu