Ballina Etiketimet Bajrami 2024

Etiketim: bajrami 2024

Besimtarët Muslimanë sot festojnë festën Fitër Bajramit

Muslimanët në të gjithë botën sot festojnë festën Fitër Bajramit. Pas një muaj agjërimi dhe përulje para Zotit, vjen koha për të festuar festën e...

Lajmet e fundit