Besimtarët Muslimanë sot festojnë festën Fitër Bajramit

Muslimanët në të gjithë botën sot festojnë festën Fitër Bajramit.

Pas një muaj agjërimi dhe përulje para Zotit, vjen koha për të festuar festën e Fitër Bajramit.

Në këtë festë të shenjtë, le të ndajmë lutjet tona për paqen dhe prosperitetin në botë dhe të vazhdojmë të mbajmë në zemër mesazhin e paqes, mirësisë dhe solidaritetit, të cilat janë themelet e besimit tonë.

Urime dhe për shumë vite! /InfoShqip


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu