Ballina Etiketimet Urime ramazan bajramin

Etiketim: urime ramazan bajramin

Besimtarët Muslimanë sot festojnë festën Fitër Bajramit

Muslimanët në të gjithë botën sot festojnë festën Fitër Bajramit. Pas një muaj agjërimi dhe përulje para Zotit, vjen koha për të festuar festën e...

Lajmet e fundit