Ballina Etiketimet Bdi i fshiu votuesit

Etiketim: bdi i fshiu votuesit

BDI pasi i fshiu nga lista zgjedhore, kërkon votën e Diasporës

Diaspora është e çmuar për çdo shqiptar, por jo dhe për partinë shqiptare në pushtet, ku veç fjalëve kurrënjëherë nuk ka mundur të bëjë...

Lajmet e fundit