Ballina Etiketimet Bejta

Etiketim: bejta

Çartet Bejta: S’ja kam frikën askujt. Do të flasë (VIDEO)

Prokuroria për krim të organizuar dhe korrupsion nuk tregon në mënyrë specifike se për çfarë keqpërdorimi dyshon tek kryetari i komunës së Gostivarit, Nevzat...

Fazliu -Bejtës bëni qeverinë me LSDM-në do ju japin dy deputetët...

Bekim Fazliu i PDSH-së, sonte në Click Plus në Tv21 duke folur për qeverinë e ardhshme i tha Nevzat Bejtës se nëse BDI bën...

Bejta: Gjithkund nga shkojmë na presin krahëhapur

“Gjithkund ku shkojmë na presin krahëhapur. Familja e madhe e BDI-së po rritet edhe më shumë. Ku shkoj po shoh aktivistë të ri dhe...

Lajmet e fundit