Ballina Etiketimet Bilall

Etiketim: bilall

Kasami: Jo takime liderësh, por takime më të shpeshta të shumicës...

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, ka thënë se më e rëndësishme është që të ketë kumunikim në mes të liderëve të shumicës së...

Kasami: Gjithmonë besnik ndaj atyre që e kanë kuptuar se Levizja...

“Javë intensive me takime të shumta, autoritete që vizitojnë selinë e Lëvizjes BESA. Pavarësisht epilogut përmbyllës ku secila parti politike bart përgjegjësitë dhe pasojat...

Lajmet e fundit