Ballina Etiketimet Bisedimeve

Etiketim: bisedimeve

Zaev tregon rrjedhën e bisedimeve me Lëvizjen BESA (VIDEO)

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka folur për Al Jazeera për Qeverinë e re të Maqedonisë ku ka thënë se me BDI-në dhe me...

Lajmet e fundit