Ballina Etiketimet Bisedua

Etiketim: bisedua

Ja çfarë u diskutua në takimin Ahmeti-Zaev (VIDEO)

Ahmeti pas takimit të pasdites me kreun e LSDM-së Zoran Zaev, ka thënë qe prioritet i partive aktualisht është strategjia për rivënien në funksion...

Takimi i Fatos Nanos me Millosheviçin në Kretë, e vërteta e...

Samiti i Kretës i Nëntorit të vitit 1997 mes përfaqësuesve të shteteve Ballkanike në qytetin Iraklio, ku pati dhe një përballje mes kryeministrit të Shqipërisë...

Lajmet e fundit