Ballina Etiketimet Bllokon

Etiketim: bllokon

Bora paralizon këto qytete në Maqedoni (VIDEO)

Makina dhe mauna të bllokuar, kolona të gjata të automjeteve, kjo ishte pamja e sotme në qafën Bukovo. Të reshurat e dendura të borës...

Rusia bllokon importin e verës malazeze, e cila hyn masivisht në...

Shërbimi Federal për Mbikqyrjen e Mbrojtjes së të Drejtave të Konsumatorit dhe Mirëqenies në Rusi njoftoi të martën datë 25 Prill 2017 se ka...

Maqedonia bllokon produktet shqiptare, Panariti: Reciprocitet

Si thuajse çdo vit, gjatë kësaj jave u përsërit fenomeni i bllokimit të perimeve shqiptare nga shteti maqedonas. Në kufirin fqinj, me justifikimin e...

Lajmet e fundit