Ballina Etiketimet Bombat e zaevit

Etiketim: bombat e zaevit

Ekskluzive: Të premten do të publikohen bombat për “Monstrën” dhe “Lagjen...

Deri të premten LSDM mund të publikojë “bombat” për Monstrën, Lagjen e Trimave dhe për vrasjen e Nikolla Mlladenovit, raporton Gazeta Lajm. Kryesia e LSDM-së...

FBI heton “bombat” e Zaevit (VIDEO)

Shumë prej këtyre zërave i duken të njohur opinionit në Maqedoni. Por deri më tani, asnjë institucion nuk ka provuar shkencërisht origjinalitetin e zërave që...

Shaqiri zbulon një ‘bombë’ të re për BDI-në (VIDEO)

Ish deputeti Hysni Shaqiri, i cili e braktisi karrigen e deputetit dhe iu bashkëngjit radhëve të UÇK-s ka lëshuar edhe “bombë” për BDI-në dhe...

Lajmet e fundit