Ballina Etiketimet Bora

Etiketim: bora

Bora paralizon këto qytete në Maqedoni (VIDEO)

Makina dhe mauna të bllokuar, kolona të gjata të automjeteve, kjo ishte pamja e sotme në qafën Bukovo. Të reshurat e dendura të borës...

Bëhuni gati, bora vjen të martën

Të martën në mëngjes do jetë mot stabil dhe i thatë po shumë i ftohtë, gjatë ditës do të ketë mjegulla ndërsa në fund...

Lajmet e fundit