Ballina Etiketimet Bruksel

Etiketim: bruksel

Bruksel: “Takim tmerrësisht i keq”

Raundi i fundit i dialogut mes delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë dështoi në tërësi. Atmosfera përshkruhet si shumë e keqe. Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë...

Vllasi tregon se pse janë ftuar Thaçi e Mustafa në Bruksel

Njohësi i zhvillimeve politike në vend, Azem Vllazi konsideron se krerët e shtetit të Kosovës dhe të Serbisë, janë ftuar në Bruksel nga përfaqësuesja...

Lajmet e fundit