Ballina Etiketimet Cmime

Etiketim: cmime

Maqedoni, çmime të reja të derivateve

Me vendimin e fundit të Komisionit rregullatorë për energjetikë i sjellë në fund të muajt maj, benzini është shtrejtuar për një denarë kurse diseli...

Derivatet e naftës me çmime të reja

Benzinat prej sonte në mesnatë shtrenjtohen për gjysmë denari për një litër, ndërsa çmimi i karburanteve dizel mbetet i njëjtë, vendosi sot Komisioni Rregullator...

Shtrenjtohen derivatet e naftës

Benzinat dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri prej sonte në mesnatë shtrenjtohen për 2,5 denarë për një litër. EUROSUPER BS-95 do të shitet me...

Lajmet e fundit