Ballina Etiketimet Dashnorja

Etiketim: dashnorja

Mediat: Kjo është dashnorja sekrete e Vladimir Putinit! (FOTO)

Vladimir Putin është tmerrësisht i rezervuar në jetën private dhe askush nuk ka mundur të marrë informacione rreth lidhjeve të tij. Por disa media shkruajnë...

Lajmet e fundit