Ballina Etiketimet Davutoglu

Etiketim: davutoglu

Davutoglu: Pa NATO-n, Kosova do të ishte bërë si Aleppo

Bosnje Hercegovina dhe Kosova do të ishin si qyteti sirian Aleppo, nëse nuk do të ishte ndërhyrja e NATO-s, tha sot ish-kryeministri turk, Ahmet...

Lajmet e fundit