Ballina Etiketimet Deputete

Etiketim: deputete

Çfarë do të bëjë Thaçi nëse do të fitonte 20 deputetë?...

Çfarë do të bëjë Menduh Thaçi nëse fiton 20 deputetët shqiptarë. Kë të parin do ta thërras më 12 dhjetor. Kushti i tij i...

Nëse BDI fiton më shumë se 5 deputetë, me VMRO-në do...

BDI ka përjashtuar nga listat e kandidatëve deputetët e përbërjes së kaluar që kundërshtuan stemën me luan dhe kjo ka ndezur alarmin te krahu...

Hazbi Lika: “Refuzova ofertën e Ahmetit të jem në listë”

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti ka shpresuar seriozisht që në listën e deputetëve të njesisë “së gjashtë” të radhitet si deputet Hazbi Lika, si...

Këto janë emrat e kandidatëve tjerë për deputetë të BDI-së

Janë bërë të ditur edhe emrat tjerë të kandidatëve për deputetë të BDI-së, që do të pasojnë pas bartësve të listave zgjedhore që u...

Lajmet e fundit