Ballina Etiketimet Deputetja

Etiketim: deputetja

Ja kush janë shqiptarët e Maqedonisë që sulmojnë Mesila Dodën

“Kur përpiqesh të bësh mirë e shkakton zullum, dhe gjen keq.” Kështu mund të përshkruhet mbështetja e deputetes së PDIU-së në Shqipëri për shqiptarët...

Deputetja shqiptare e Parlamentit kroat kërkon institut albanologjie dhe fakultet të...

Në afërsi të qytetit bregdetar Rijeka, dy orë nga kryeqyteti kroat është Crikvenica dhe Sellca. Përgjatë tërë Adriatikut kroat, shqiptarët kanë ardhur 50 vite...

Lajmet e fundit