Ballina Etiketimet Dite feste

Etiketim: dite feste

Ditë jo pune në Maqedoni

Ministria për Punë dhe Politikë Sociale informon se, sipas Ligjit për festa në Republikën e Maqedonisë, 11 tetori 2016 (dita e martë), Dita e...

Lajmet e fundit