Ballina Etiketimet Dsk

Etiketim: dsk

Arrestohet një person me iniciale të njëjta me Mijallkovin, a është...

Gjykata Penala ka shqiptuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve edhe për dy të dyshuar për sulmin në Kuvend më 27 prill. “Gjatë ditës së...

Qeveria zgjedh Goran Nikollovskin në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në...

Qeveria në seancën e sotme maratonë, miratoi pak minuta më pare drejtorët e rinj në dikasteret e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe...

Janeva: I dëbova Çavkovin dhe Andonovin nga DSK-ja

Prokurorja Speciale Katica Janeva sonte në “Top Tema” në Telma edhe një herë ka potencuar se kanë hasur në obstruksione rreth mbledhjes së provave...

Lajmet e fundit