Ballina Etiketimet Duar

Etiketim: duar

Haradinaj: Daçiqit do t’i priten duart nëse tenton t’i fus në...

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka reaguar ashpër ndaj deklaratve që Ivica Daçiq, i ka bërë vazhdimisht kundër Kosovës. Ai ka thënë se Daçiq kurrë...

Shqiptari i Ushtrisë greke, që bëri shqiponjën me duar: Jam penduar,...

Mediat greke kanë publikuar një intervistë të dhënë për televizionin “Star’, me njërin prej ushtarëve shqiptarë që bëri simbolin e shqiponjës dykrenare. Ai ka kërkuar...

Maqedonia në dorë të Ivanovit, Zaevi në horizont

Maqedonia është para një testi të madh ku duhet të vendoset e ardhmja e vendit. Mandatari Nikolla Gruevski dështoi që të formojë qeverinë e re,...

ARENA: Fati i Maqedonisë në duart e shqiptarëve. Debatojnë Zekiri, Rexhepi,...

Situata në Maqedoni po përcjellet me vëmendje të shtuar nga mediat shqiptare në Shqipëri dhe Kosovë. Mbrëmë në emisionin Arena me Dritan Hila në...

Lajmet e fundit