Ballina Etiketimet Duart

Etiketim: duart

Liria e Gruevskit, Jankulloskës dhe Janakieskit “në duart” e Gjykatës së...

Deri në fund të kësaj jave Gjykata e Apelit duhet të vendosë për ankesat e PSP-së për mosshqiptim të masës së paraburgimit për të...

A JU PËRPUTHEN KËTO LINJA KUR I BASHKONI SHUPLAKAT? Ja çfarë...

Kur i bashkoni shuplakat e duarve, shikoni një herë nyjat ku gishti i vogël bashkohet me shuplakën në të njëjtën linjë, kur i vendosni...

Aleanca për Shqiptarët: Larg duart nga mediat

Tentimet e fundit për shantazh apo kërcënime ndaj mediave kritikuese të pushtetit, janë akti i fundit qyqar që po ndërmerr ky pushtet, të cilit...

Lajmet e fundit