Ballina Etiketimet Edi rama dhe vocic

Etiketim: edi rama dhe vocic

Fjalimi Rama-Vuçic, debat me tone të larta për Trepçen dhe Nehat...

Rama dhe Vuçiç janë duke debatuar tani e njeri-tjetrin në Samitin e Beogradit në lidhje me minierën e Trepçes dhe arrestimin e Nehat Thaçit....

Lajmet e fundit