Ballina Etiketimet Fatime sulejmani

Etiketim: fatime sulejmani

KSHZ-ja po shqyrton ankesën e 8 të BESËS: Dëshmoi Fatime Sulejmani,...

Sonte në KSZH përsëri është kthyer në shqyrtim ankesa e tetë e Lëvizjes BESA. Janë dëgjuar edhe katër anëtarët e KZZ nga Gostivari, dhe votuesja...

Lajmet e fundit