Ballina Etiketimet Fillojne

Etiketim: fillojne

Fillojnë negociatat mes VMRO-BDI-së për formimin e Qeverisë së re

Kanë nisur bisedimet mes dy subjekteve politike, VMRO DPMNE-së dhe BDI-së, për formimin e qeverisë së re. Ende nuk ka asnjë informacion të qartë mbi...

Lajmet e fundit