Ballina Etiketimet Furtuna

Etiketim: furtuna

Frika nga fortuna e Gjykates Speciale, komandantët nisin “luftën” mes tyre!

Balotazhi në Drenas në mes të kandidatit nga Nisma dhe kandidatit të PDK-së, kanë bërë të krijohen shumë debate në mes këtyre dy partive....

Lajmet e fundit