Ballina Etiketimet Gazetare

Etiketim: gazetare

Reagon kryetari i SHGM-së Naser Selmani pas kërcënimeve nga eksponentë të...

Eksponentë të BDI-së kanë kërcënuar me jetë për të disatën herë kryetarin e shoqatës së gazetarëve në Maqedoni, Naser Selmanin, por sic theksoi ai,...

Maqedonia, nga shtet me media jo të lira, në shtet me...

Pozita dhe trajtimi që u bëhen mediave në Maqedoni shpeshherë kanë qenë në qendër të vëmendjes dhe janë trajtuar nga organizatat ndërkombëtare, duke e...

Zëvendëskryeministri-gazetares: A e dinë të shtëpisë se je prostitutë? (VIDEO)

Nuk kanë të ndalur problemet për gazetarët në Maqedoni dhe gafet e zëvëndëskryeministrit të Maqedonisë për çështje ekonomike, Vlladimir Peshevski, i cili cak të...

Lajmet e fundit