Ballina Etiketimet GJYKATA SPECIALE

Etiketim: GJYKATA SPECIALE

Deda: Kosova të përgatitet për goditjen që do të marrë nga...

Skenës politikë në Kosovë, së shpejti do t'i shtohet edhe një subjekt politik, me emrin Alternativa. Ilir Deda dhe Mimoza Kusari-Lila, janë dy nga...

Prokuroria Speciale duhet të shqyrtojë rastin e familjes Sinani, 13 vjet...

Selajdin Sinanit nga Luboteni i Shkupit tanimë disa vite nuk po i kthehen mbi 3 mij hektarë tokë të pasur në Patishka Rekë, e...

Debate për formimin e gjykatës speciale

Departamenti i posaçëm gjyqësor në kuadër të Gjykatës Penale nuk do t’i zgjidhë problemet me të cilat ballafaqohet Prokuroria Speciale, vlerëson profesori universitar Gordan...

Lajmet e fundit