Ballina Etiketimet Granit xhaka

Etiketim: granit xhaka

Granit Xhaka sërish incident, përfundon në polici; fyeu punonjësen e aeroportit

Futbollisti me orgjinë shqiptare Granit Xhaka ka qënë këto ditë në qendër të vëmendjes nga ana e tifozëve, por edhe e medias. Në ndeshjen...

Familja Xhaka uron Vitin e Ri 2017 (FOTO)

Familja Xhaka të bashkuar ua kanë uruar të gjithëve Vitin e Ri 2017, duke u dëshiruar fat, shëndet dhe mbarësi. Më poshtë keni të plotë...

Lajmet e fundit