Familja Xhaka uron Vitin e Ri 2017 (FOTO)

Familja Xhaka të bashkuar ua kanë uruar të gjithëve Vitin e Ri 2017, duke u dëshiruar fat, shëndet dhe mbarësi.

Më poshtë keni të plotë urimin e familjes Xhaka:

“Të dashur tifozë, miq dhe lexues anembanë globit. Familja XHAKA Ju uron Gëzuar Vitin e RI 2017. Sa më shumë fat, shëndet e mbarësi në vitin e ri.

Gëzuar të gjithëve.

Përzemërsisht Familja XHAKA!”./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu