Ballina Etiketimet Taulant xhaka

Etiketim: taulant xhaka

Familja Xhaka uron Vitin e Ri 2017 (FOTO)

Familja Xhaka të bashkuar ua kanë uruar të gjithëve Vitin e Ri 2017, duke u dëshiruar fat, shëndet dhe mbarësi. Më poshtë keni të plotë...