Ballina Etiketimet Gruas

Etiketim: gruas

Sylejman Selimi i shkruan fëmijëve dhe gruas letër prekëse nga burgu

Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Sylejman Selimi, i ka shkruar familjes së tij një letër nga...

Skandal: Subhi Jakupi i BDI-së i bën presion komisioneres shqiptare të...

Anëtari i KSHZ-së, Subhi Jakupi, i propozuar nga BDI-ja, dal ngadal po e tejkalon me skandale Filip Petrovskin. Gazetarë të cilët e kanë përcjellë...

Lajmet e fundit