Ballina Etiketimet Haracina

Etiketim: haracina

Haraçinasit rrëfejnë pse e votuan LSDM-në (VIDEO)

“Vota për partinë opozitare maqedonase ishte një ndëshkim për partitë shqiptare sepse nuk kanë punuar për këtë vend. Këtë na e thotë, Abdullah Demiri...

Zaev nga Haraçina: Nuk ka federalizim, por mund të bashkëjetojmë

Zoran Zaevi dhe koalicioni ”Për jetë në Maqedoni” mbajti tubimin e fundit në Haraçinë, ku e prezantoi programin politik të partisë LSDM dhe koalicionit...