Ballina Etiketimet Ibrahimi

Etiketim: ibrahimi

“Turma u vërsul drejt nesh. Nuk ishim të njoftuar me skenarin...

Lëvizja “Besa” nuk e ka votuar Talat Xhaferrin për kryeparlamentar edhepse ka qenë në sallë në momentin e dhënies së betimit. Ibrahimi tregon se turma...

Sondazhi ku BESA mundi BDI-në, Zeqirija Ibrahimi: kjo dihet! Hall, simpatia...

Një ditë pas publikimit të anketës së televizionit maqedonas Telma mbi rejtingun e partive politike në Maqedoni, me ç‘rast Lëvizja BESA si një parti...

Ibrahimi i Besës sqaron shpifjen dhe mejgullnajën e eksponentëve të BDI-së:...

Zeqirja Ibrahimi, nënkryetari i Lëvizjes BESA, ekskluzivisht për InfoShqip sqaron dhe qartëson shpifjet dhe akuzat e hedhura nga eksponentë të BDI-së mbi votimin e...

Lajmet e fundit