Ballina Etiketimet Identiteti kosovar

Etiketim: identiteti kosovar

Thaçi: S’ka komb e identitet kosovar, ka identitet shtetëror kosovar

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, deklaroi rreth debatit të fundit mbi identitetin kombëtar dhe shtetëror të shqiptarëve duke thënë se -“ka identitet shtetëror të...