Ballina Etiketimet Iftar

Etiketim: iftar

Rrëfimi prekës i bariut që e pret iftarin dhe syfyrin me...

Lumin Maldir, bari në provincën Kirklareli të Turqisë, i cili prej më shumë se gjysmë shekulli kujdeset për bagëtinë, kalon ditët gjatë muajit të...

Lajmet e fundit