Ballina Etiketimet Inagurimi

Etiketim: inagurimi

Një politikan shqiptar nga Maqedonia nuk merr pjesë në inaguarimin e...

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe më gjerë në botë gjithçka është në ethet e pritjes të solemnitetit me të cilën do inaguarohet...

Politikani shqiptar nga Maqedonia, mysafir Trump-it

Zëdhënësi i BDI-së Bujar Osmani do të merr pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të SHBA-së Donald Trump. Ai do të përfaqësojë liderin e...

Lajmet e fundit