Ballina Etiketimet Interpoli

Etiketim: interpoli

Izraeli bllokon anëtarësimin e Kosovës në INTERPOL

Bashkë me Kosovën është bllokuar edhe kërkesa e Palestinës dhe Ishujve Solomon. Ndërkohë Ministria e Jashtme e Izraelit i është gëzuar këtij triumfi diplomatik...

Lajmet e fundit