Ballina Etiketimet Intervista me bilall kasamin

Etiketim: intervista me bilall kasamin

INTERVISTA/ Kasami: Zgjedhjet e ardhshme rast historik që shqiptarët të votojnë...

“Pas reagimeve tona në publik dhe letrave zyrtare që dërguam te ambasadat e vendeve mike, ne kemi hasur në interesim edhe nga përfaqësuesit e...

Lajmet e fundit