Ballina Etiketimet Ismail sinani

Etiketim: ismail sinani

Ismail Sinani pyet Berat Buzhalën: Çfarë gazetari je kur nuk i...

Vazhdojnë ofendimet e kryeredaktorit të gazetës “Express”, Berat Buzhala në drejtim të televizionit Shenja në Maqedoni. Madje ky i fundit në rrjetin social facebook...

Ismail Sinani godet Abdilaqim Ademin: E mban mend kur haje petë...

Reagimet për skandalin e Abdilaqim Ademit kanë qenë të shumta dhe të ndryshme, një reagim tjetër ka ardhur nga kryeredaktori i TV Shenja Ismail...