Ballina Etiketimet Jankullovska

Etiketim: jankullovska

Liria e Gruevskit, Jankulloskës dhe Janakieskit “në duart” e Gjykatës së...

Deri në fund të kësaj jave Gjykata e Apelit duhet të vendosë për ankesat e PSP-së për mosshqiptim të masës së paraburgimit për të...

Mijallkovi, Jankullovska dhe Janakievski do të “flenë” në burg, Gruevski ka...

Javorja Fokus shkruan se ish drejtori i DSK-së, Sasho Mijallkov, ish ministrja e brendshme Gordana Jankullovska dhe ai i transportit, Mile Janakievski do të...

Jankullovska nxorri kokën: Lehtë do t’ia bëjmë me indianët e Ballkanit

Muhamer Pajaziti/Iliria News Agency Jankullovska mbrëmë e nxorri kokën në rrjetet sociale, duke paralajmëruar fundin e LSDM-së dhe rilindjen e partisë të cilës i takon. E...

Lajmet e fundit